2017 április 26, szerda

Elfejeltette jelszavát? | Elfelejtette felhasználónevét? | Regisztráció

CoH2 Replayek

Re: CoH2 Replayek

Az a vicces hogy semmiféle kommunikáció nem történt, én egyszer megkérdeztem tőle hogy milyen parancsnokot választ, de arra sem kaptam választ. Izgalmas meccs volt, jó kis adok-kapok...
Köszi a feltöltést:)

Az Adminisztrátor letiltotta a hozzászólást vendégek számára. Kérjük, jelentkezz be, vagy regisztrálj a továbblépéshez!

Mostanában elég kevés időm van játszani meg a blobos gamerek eléggé elvették a kedvem a játáéktól de most végre sikerült nyomni egy gamet Okw -vel egy olyan doctrinaval amit max egyszer ha használtam de blobosok ellen elég jól használható.
Akit érdekel ez az 1v1 es repi lesse meg.

https://data.hu/get/10334419/blobbber.rec

Az Adminisztrátor letiltotta a hozzászólást vendégek számára. Kérjük, jelentkezz be, vagy regisztrálj a továbblépéshez!

derva100 Írta:

Tegnap 11:42:52

Mostanában elég kevés időm van játszani meg a blobos gamerek eléggé elvették a kedvem a játáéktól de most végre sikerült nyomni egy gamet Okw -vel egy olyan doctrinaval amit max egyszer ha használtam de blobosok ellen elég jól használható.
Akit érdekel ez az 1v1 es repi lesse meg.

Megnéztem ma a repy-t jó kis meccs volt. Bár az elején nem értettem gyalogságra miért Pumát-hoztál
(de gondolom arra számítottál hogy hoz valami vasat is nem csak gyalogságot)
Ezzel a góliáttal én is bajba vagyok nehéz használni bár voltak látványos csapások mikor pl. az mg-re ráborítottad a házat current/smile
De sajnos "rohamozni" most sem érdemes vele current/sad
Összessségében egy jó kis szórakoztató mérkőzés volt ! Gratulálok !  jöhet még repy ha lesz current/wink

Egy újabb 1v1 es repi most usaval egy igen kellemetlen wermacht játkos ellen,sajna még mindig sok infet vesztek usaval valamiért lehet gyengébbek vagy csak az én amatörségemen múlik .kritika jöhet.

https://data.hu/get/10355353/huhh.rec

Kíváncsi vagyok este meglesem, én is USAval tolom mostanság de nekem is az a véleményem hogy elég gyengék, inf vet2től már használhatóbb addig ki kell húzni, érdemes berakni a vet gyorsító bulletint, valamint szerintem a T0 el van náluk cseszve.

Megnéztem, szerintem jól játszottál, elején én több riflemant szoktam hozni, Tigrist is jól kezelted, sajnos elég papír tankjai vannak USAnak így elég sokat kell őket mozgatni, ezen a mapon ritkán hozok tankot mert elég sok a ház, inkább AT gun. Nyílt terepen szoktam Tank destroyert hozni oda nagyon jó de 2-3 kell belőle hordába.       

3 látogató és 0 tag figyeli a témát

FÓRUMINFO

Statisztika

Összes téma:
103
Összes szavazás:
0
Összes hozzászólás:
12766
Felhasználó info

Összes tag:
315
Legújabb tag:
duro84
Tagok Online:
0
Vendégek Online:
28

Online: 
Nincs online tag

Online harcosok

Az oldalon 0 tagok online.
Az oldalon 60 vendég online.

Szárnysegéd

Vendégként nem elérhető!

Friss hozzászólások

Megnéztem, szerintem jól játszottál, elején én...
2017.márc..08. 08:48:35
Kíváncsi vagyok este meglesem, én is USAval...
2017.márc..07. 12:18:52
Egy újabb 1v1 es repi most usaval egy igen...
2017.márc..03. 18:58:55
Megnéztem ma a repy-t jó kis meccs volt....
2017.febr..23. 14:35:44
Mostanában elég kevés időm van játszani meg a...
2017.febr..22. 12:42:52